Spalvingos gėlių erdvės papuošė mokyklą

Dalė Janušauskienė

Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje buvo vykdoma bendruomenės projekto „Kartu mes – jėga“ gėlių sodinimo akcija „Patys sau dizaineriai“. Svarbiausias tikslas – sukurti naujas, spalvingas gėlių erdves, kurios visą vasarą puoštų mokyklą, džiugintų viso mikrorajono gyventojų akis. O darbų iš tiesų buvo daug: ir vaistažolių sodinimas, ir hortenzijų tako „korekcija“ bei kūrimas, tulpių ir levandų žiedo kūrimas, suoliukų bei šiukšliadėžių  dekoravimas… Prisimindami patarlę, kad darbas žmogų puošia, šauniai darbavosi visi bendruomenės nariai. Mokyklos direktorė D. Diktanienė pažadėjo visiems darbštuoliams ypatingą prizą – pietums bulvių plokštainį, tad norėjosi jo visiems paskanauti, atlikus visus darbus.

 

 

Akcijos koordinatorė Daiva Daujotienė džiaugėsi: „Buvo nupirkta ir pasodinta net 480 smulkiažiedžių begonijų daigų kilimas (akcijos metu surinkus 250 eurų). Tuo mes ir turime visi didžiuotis“. Juk bendras darbas dar labiau suvienijo visą mokyklos bendruomenę, tapome artimesni, vieningesni…

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.