„Sniego dienos mūšis“

Sausio 17 d. Kauno lopšelis-darželis „Žingsnelis“ skambėjo nuo linksmos muzikos, vaikų juoko, džiaugsmo, nes minėjome Pasaulinę sniego dieną. Vaikučiams smagų spektaklį „Sniego dienos mūšis“ ir sniego edukaciją dovanojo Elza (Kristina Saulevičienė, meninio ugdymo (muzikos) mokytoja metodininkė), Zuikis (Eglė Kraujalienė, mokytoja metodininkė), Pingvinas (Vitalija Dulskytė, vyresn. mokytoja), Besmegenis (Viktorija Čeponytė, mokytoja).

 

Spektaklis buvo apie zuikį, kurį visą sušalusį ir drebantį nuo šalčio kalnuose surado ledo karalienė Elza ir Pingvinas. Elzai ir Pingvinui pagaminus šildančio gėrimo ir pakvietus zuikutį padaryti smagią mankštą greitai jį sušildė ir pakvietė kartu su vaikais padūkti, pasimėtyti sniego gniūžtėmis ir nulipdyti sniego senį. Po smagių šėlionių vaikučių buvo paprašyta užsimerkti, suskaičiuoti iki dešimt ir atsimerkti. O atsimerkę vaikai pamatė, kokį sniego senį jie nulipdė. Po spektaklio Besmegenis pakvietė vaikučius į smagią sniego edukaciją. Sniegą mokytojos prieš tai pagamino iš krakmolo ir skutimosi putų.

 

 

Kiek džiaugsmo vaikams suteikė besmegenių lipdymas, gniūžčių darymas iš netikro sniego. Taip smagu buvo matyti vaikučių laimingus veidus, jų emocijas. Juk ne kasdien darželyje galime turėti sniego ir lipdyti sniego senį.

 

Kristina Saulevičienė

meninio ugdymo (muzikos) mokytoja metodininkė

Eglė Kraujalienė

mokytoja metodininkė

Vitalija Dulskytė

vyresn. mokytoja

Viktorija Čeponytė

mokytoja

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.