Sniego darbai

Živilė Sabaliauskaitė

Kretingos Simono Daukanto progimnazija inicijuoja ir organizuoja tarptautinę virtualią mokinių ir mokytojų iniciatyvą-konkursą „SNIEGO DARBAI“. Visus norinčius kviečiame dalyvauti. Kūrybinių darbų nuotrauką registruoti iki vasario 17 dienos. Konkurso „Sniego darbai” nuostatai.

Taip pat mūsų progimnazijoje buvo paminėta Pasaulinė sniego diena. Eksperimentai ir darbas su sniegu suteikė vaikams galimybę pajusti, kad matomas rezultatas gali būti trapus ir laikinas, skirtas tik šiai akimirkai. Svarbu kurti tai, kas džiugina ir suteikia prasmę kiekvienam asmeniškai. Naudojant sniegą ir rastus objektus gamtoje prisidedame prie tvaraus vartojimo, atrandame kūrybos džiaugsmą nešvaistydami papildomų išteklių. Neribotas medžiagos kiekis ir forma suteikia laisvės pojūtį nevaržomai eiti į priekį, eksperimentuoti, daug kartų bandyti ir negalvoti apie suplanuotą rezultatą. Turėti naujų patirčių, įdėti pastangų, susidurti su pačiu savimi, pasidžiaugti akimirka, kurioje gimė idėja ir vyko procesas, užfiksuoti, pristatyti, analizuoti, lyginti, interpretuoti savo ir draugų darbus…..Toks buvo savaitės iššūkis, skirtas pasaulinei sniego dienai paminėti.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.