ŠMSM kviečia pretenduoti į profesinio mokymo įstaigų vadovus

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia dalyvauti konkursuose ir teikti paraiškas profesinio mokymo įstaigų vadovų pareigoms eiti. „Šiuo metu ieškome vadovų net keliose profesinėse mokyklose įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje. Profesinės mokyklos yra atsinaujinusios ir sustiprėjusios, tačiau, siekiant didinti profesinio mokymo kokybę ir prestižą, stiprinti ryšius su darbdaviais, joms reikalingi ir nebijantys iššūkių vadovai. Tad skatiname aktyviai prisidėti prie profesinio mokymo permainų“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė.

 

Vadovai organizuoja ir koordinuoja profesinio mokymo įstaigų veiklą, rūpinasi sklandžiu jų valdymu. Taip pat sprendžia dėl profesinio mokymo įstaigos išteklių naudojimo, organizuoja metodinę veiklą, atstovauja įstaigai kitose institucijose.

 

Pretendentams į profesinio mokymo įstaigų vadovus keliami šie kvalifikaciniai reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą, darbo švietimo srityje patirties, vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijas ir kt.

 

Konkursai profesinio mokymo įstaigų vadovų pareigoms eiti skelbiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje. Čia taip pat galima susipažinti su visais reikalavimais pretendentams bei reikiamais pateikti dokumentais.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.