Smagi šeštadieninė išvyka dviračiais 

Jolanta Vaitkevičienė
,
pradinių klasių mokytoja ekspertė

Nors kalendorinė vasara baigėsi ir vėsuma savo miglos apsiaustu apgaubė naktis, tačiau dieną dar dangumi ritinėjasi besišypsanti saulutė, kuri kviečia laisvalaikį leisti aktyviai ir kartu. Tuo pasinaudojo Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 3c klasės bendruomenė ir rugsėjo 10 dienos rytą susirinko į gausų būrį ir dviračiais vyko iki Kačerginės bei atgal. Visą kelią bendraminčius lydėjo džiaugsmingas klegesys, šypsenos veiduose ir nuostabus Nemuno pakrantės kraštovaizdis.

 

Trečiokai kartu su manimi ir tėveliais įveikė 25 kilometrus, važiuodami puikiu asfaltuotu keliuku, vinguriuojančiu per vaizdingas Kauno rajono vietas, aplankė Pyplių piliakalnį, Kačerginės poilsiavietėje surengėme pikniką ir popietėje įkvėpę naujų idėjų grįžome į namus. Švelnus pietų vėjelis nugairino žandukus, sušiaušė plaukus ir paglostė kiekvieno nugarą. Juk mokykla – ne tik mokomieji dalykai, bet ir santykiai, lemiantys ugdymo kokybę, psichologinę mokinių savijautą, atvirą santykį, pasitikėjimą tarp mokytojų, mokinių ir jų tėvų. Tad kiekvienos bendruomenės tikslas – atrasti ir sukurti tvarų modelį, kuris padėtų auginti klasės ir kiekvieno mokinio pažangą t. y. asmeninę ūgtį.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.