Skleidžiam pozityvą!

Šiomis, visiems iššūkių kupinomis, dienomis kviečiame dalintis POZYTYVUMU!

Šiais metais jau 10 kartą organizuojama švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“ kviečia mokyklas, klases, būrelius, mokytojus bei visas švietimo bendruomenes dalintis savo pozityvumo užtaisais ir atsidurti parodos epicentre.

 

Ko mes prašome?

Sukurkite (galbūt nereikia kurti – jau turite) 2–3 minučių trukmės vaizdo klipą, kuriame muzika, šokiu, judesiais arba kitomis priemonėmis bei talentais priverstumėte žiūrovus nusišypsoti, nustebti ir tiesiog pasidžiaugti, o mes Jūsų kūrinius rodysime ir visą šalį džiuginsime tiesioginių parodos „Mokykla 2020“ transliacijų metu!

 

Vaizdo klipai – tai Jūsų galimybė parodyti savo veiklas mokykloje, savo džiaugsmus ir pasiekimus.

Siunčiant vaizdo klipą būtina nurodyti:

  • siunčiančiojo vardą, pavardę;
  • el. pašto adresą;
  • ką atstovaujate;
  • trumpą vaizdo klipo aprašymą.

Jei vaizdo klipas yra didelės apimties, rekomenduojame pateikti interneto nuorodą, kuri leistų Jūsų vaizdo klipą atsisiųsti.

 

Kur ir iki kada?

Jūsų vaizdo klipų laukiame iki lapkričio 6 d., elektroninio pašto adresu paroda@nsa.smm.lt.

 

SVARBU

Siunčiami vaizdo klipai turi būti geros kokybės: su gerai matomu vaizdu, gerai girdimu garsu (jei toks yra). Gavus vaizdo klipą yra laikoma, kad visi vaizdo klipe matomi asmenys sutinka su vaizdo viešinimu parodos „Mokykla 2020“ transliacijų metu!

 

Sutikusių pasidalinti geros nuotaikos pliūpsniu laukia specialios organizatorių padėkos!

 

Apie parodą

Parodą „Mokykla 2020“ organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Renginio lankymas – nemokamas!

Programa bei registracija bus paskelbta spalio 21 d.

 

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje www.parodamokykla.lt/.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.