Skelbiame priėmimą į „Žurnalistikos laboratoriją”! 

Tai moksleiviams, norintiems atnaujinti savo mokyklų laikraščius, skirta šiuolaikinės žurnalistikos mokymų programa. Jos metu išbandysite įvairiausių kūrybiškų strategijų paversti savo mokyklos laikraštį įtraukiančia ir smagia moksleiviams rūpimų temų aptarimo ir diskusijų platforma. Savo mobilųjį įrenginį transformuosite į tikrų tikriausią žurnalistinio darbo įrankį – filmuosite, fotografuosite, įrašinėsite interviu, kursite diskusijų laidas ir podkastus.

Bandymai „Žurnalistikos laboratorijoje” vyks 2021–2022 mokslo metais. Dalyvauti bus atrinktos PENKIOS labiausiai motyvuotos Lietuvos mokyklos – jų laikraščių komandos.

 

Ypač kviečiame dalyvauti tautinių mažumų mokyklas. Turime rusiškai ir lenkiškai kalbančius žurnalistus. Jums nereikės mokymams vykti į Vilnių – Vilnius, tiksliau – profesionalių žurnalistų komanda, kuri šiuo metu daugiausia reziduoja Vilniuje – atvyks pas Jus!

 

Geriausius darbus iš mokyklų laikraščių publikuos mūsų projekto partneris – Lietuvos visuomeninio transliuotojo portalas LRT.Lt.

 

Mokyklų laikraščių komandų paraiškos pildomos iki lapkričio 20 d. Anketą turėtų pildyti mokytojas, kuris kuriuos mokyklos laikraščio projektą. Registracija.

 

Daugiau informacijos apie „Žurnalistikos laboratoriją“ skaitykite čia. Praėjusių metų moksleivių parengtus darbus galite rasti čia.

 

„Žurnalistikos laboratorijos“ organizatoriai – žurnalistų kolektyvas „NARA“ , LRT ir Lietuvos žurnalistikos centras. „Žurnalistikos laboratoriją“ finansuoja JAV Ambasada Lietuvoje.

 

Lietuvos žurnalistikos centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.