Skelbiamas konkursas Vasario 16-osios gimnazijos direktoriaus pareigoms

Vasario 16-osios gimnazija skelbia konkursą direktoriaus pareigoms užimti. Pretendentų paraiškų laukiama iki gegužės 15 d.

Kandidatams būtinas aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas, vadovavimo patirtis, labai geros lietuvių ir vokiečių kalbų žinios, atvirumas ir tolerancija tarpkultūrinėje aplinkoje, esminės žinios apie Vokietijos mokyklų sistemą ir Vokietijos įstatymus.

 

Vasario 16-osios gimnazija, įsikūrusi Vokietijoje, Hiutenfelde, veikia nuo 1951 m., siekdama užsienyje gyvenantiems lietuvių kilmės vaikams sudaryti sąlygas puoselėti lietuvių kalbą, kultūrą ir tradicijas. 1999 m. gimnazija įgijo Vokietijos valstybės pripažintos dvikalbės mokyklos statusą, suteikiantį teisę išduoti vokišką brandos atestatą. Šiuo metu gimnazijoje dirba 37 darbuotojai, mokosi daugiau kaip 200 lietuvių, vokiečių ir kitų tautybių mokinių.

 

Paraiškos dokumentus (CV, motyvacinį laišką, išsilavinimą liudijančius dokumentus, rekomendacijas) reikėtų siųsti el. paštu bewerbung@litauischesgymnasium.de.

 

Daugiau informacijos – https://bit.ly/2varVTY.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.