Skaitymo sutrikimai: informacijos šaltiniai mokytojui ir mokiniui

Šiemet Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) akademinių knygų lentynas papildė nauja literatūra anglų kalba apie disleksiją ir kitus skaitymo sutrikimus. Ir tai – ne atsitiktiniai leidiniai. Literatūra buvo tikslingai atrinkta remiantis apklausa, kuria siekėme išsiaiškinti, kokios literatūros apie skaitymo sutrikimus trūksta specialistams ir tėvams.
Kokios literatūros stygius juntamas? Kokias temas aptaria net 35 naujos knygos? Kokiais aspektais jose analizuojami skaitymo sutrikimai?
Atsakymus į šiuos klausimus sužinosi jau rugsėjo 21 d. 15 val. Nacionalinės švietimo agentūros informaciniame centre (Kalinausko g. 7, Vilnius)! Čia tavęs laukia naujosios akademinės literatūros pristatymas ir paroda, kurią galėsi aplankyti iki pat spalio 21 d. Tad jei turi klausimų, pageidavimų ar tiesiog nori pavartyti, rezervuoti ar pasiskolinti knygą, būtinai užsuk!
Primename, kad pasibaigus parodai, literatūra apie skaitymo sutrikimus bus išduodama Vilniuje (Gerosios Vilties g. 10) arba iš anksto suderinus pasieks tave Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune ar Ukmergėje.
LAB ir NŠA inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.