Šiltai apie Lietuvą prie arbatos puodelio

Virgina Sidelnikienė
,
l.-d. „Vėtrungė” ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

Meilės Tėvynei ugdymas vaiko širdyje nereikalauja didelių fizinių pastangų ar laiko sąnaudų. Užtenka nuoširdaus atviro pokalbio vaikams suprantamais žodžiais. Siekėme, kad ir maži vaikai suprastų, kad valstybę kuriame mes, taigi patys turime stengtis, kad čia būtų gera gyventi, dirbti ir mylėti. Tautiškumą ir meilę Lietuvai raginame atsiminti ne tik valstybinių švenčių išvakarėse, bet ir visai be progos kalbėkime su vaikais apie tėvynę gynusius ir garsinusius žmones, apie jos papročius ir tradicijas. Tiesiog didžiuokimės, jog esame lietuviai.

 

Taigi, šiemet lopšelio-darželio „Vėtrungė” „Nykštukų“ grupės vaikai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo šiltai, prie arbatos puodelio. Kovo 10-osios rytą Vilniaus darželio salėje vyko gražus pažintinis, muzikinis, literatūrinis renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Dienai paminėti. „Nykštukų“ grupės vaikai kartu su pedagogais, stebėjo vaizdo įrašus apie Lietuvą, deklamavo eiles, dainavo dainas apie mūsų kraštą, šoko keletą žaismingų liaudies šokių. Ir tiesiog šnekučiavosi gerdami šiltą arbatą su skanėstais.

 

Renginys pažadino mažųjų širdelėse tautiškumą, meilę savo šaliai

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.