Šiaulių miesto gimtadienį šventė „Aido“ filiale

Į Šiaulius sugrįžo miesto gimtadienio šventė. Miesto įkūrimo data laikoma 1236 m. rugsėjo 22-oji. Šiemet Šiauliai švenčia 785-ąjį gimtadienį. Šią šventę su mažaisiais šiauliečiais pažymi ir biblioteka.

 

Saulėtą rytmetį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale svečiavosi mažieji Šiaulių „Dermės“ (logopedinės) mokyklos priešmokyklinukai, lydimi auklėtojos Živilės Jarašūnienės. Tai jų pirmoji išvyka į biblioteką. Filiale vyko kūrybinė edukacija „Mano Šiauliai – mano pasaulis“, skirta miesto gimtadieniui. Mažieji kūrė atvirukus miesto šventei: piešė, lipdė, karpė, klijavo. Darbeliai paprasti, bet atlikti su didele meile. Tai graži mažųjų dovana miesto gimtadieniui. Vaikai linkėjo miestui, kad būtų gražu ir šviesu, žydėtų daug gėlių, važiuotų tramvajai, visi šypsotųsi, nesirgtų. Pagaminti atvirukai sukūrė šventinę nuotaiką bibliotekoje. Mažieji svečiai apžiūrėjo biblioteką, joje veikiančias parodas, vartė knygeles. Su gimtadieniu, gimtasis mieste!

Kūrybinė edukacija vyko įgyvendinant bibliotekos projektą „Lietaus vaikai po bibliotekos skėčiu“, remiamą Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.