Šiaulių jėzuitų mokykla kviečia pedagogus į respublikinę konferenciją „Gabus – iššūkis ir/ar dovana“

Dažnas pedagogas susiduria su situacija, kai klasėje yra ne vienas gabusis vaikas ir kyla klausimų: kaip juos pažinti, suprasti ir ugdyti. Tyrimai rodo, kad daug gabiųjų vaikų taip ir netapo gabiaisiais suaugusiais, nes jau mokyklos suole jie nebuvo tinkamai identifikuojami ir ugdomi.

 

Šiaulių jėzuitų mokykla gegužės 25 d. kviečia pedagogus į respublikinę konferenciją „Gabus – iššūkis ir / ar dovana“. Konferencijoje psichoterapeutė, dėstytoja Rosita Pipirienė dalinsis įžvalgomis apie gabiojo vaiko asmenybę. Socialinė pedagogė metodininkė Giedrė Kaminskaitė supažindins, kokius elgesio sunkumus patiria gabūs vaikai ir kaip jiems padėti pasirinkti tinkamus elgesio modelius. Mokytoja metodininkė, Šiaulių jėzuitų mokyklos įgyvendinamo „Erasmus+“ projekto „Gabių mokinių ugdymo sistemos diegimas mokykloje“ koordinatorė Loreta Ubavičienė dalinsis gerąja patirtimi, įgyta Ispanijoje, Vengrijoje, bei žiniomis apie Izraelio gabių mokinių ugdymo patirtį. Konferencijos dalyviai bus supažindinami su praktiniais gabių mokinių ugdymo būdais.

 

Konferencijos laikas: gegužės 25 d. 14–17 val.

 

Konferencijos vieta: Šiaulių jėzuitų mokykla, Vilniaus g. 247B, Šiauliai.

 

Registracija: registracija vykdoma iki 2023 gegužės 23 d. Semiplius Elektroninėje renginių registracijos sistemoje (www.semiplius.lt).

 

PROGRAMA

 

Dalyviams bus išduodami Joniškio rajono švietimo centro pažymėjimai.

 

Konferencija organizuojama įgyvendinant „Erasmus+“ projektą „Gabių mokinių ugdymo sistemos diegimas mokykloje“ Projekto Nr. 2020-1-LT01-KA101-077733

 

Projekto komunikacijos koordinatorė Karolina Kiesienė

kkiesiene@gmail.com

+3706 0100 584

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.