Šiaulių Dainų progimnazijos komanda „Legotronas“ – Lietuvos FLL respublikinio čempionato nugalėtoja

Kristina Juodeikienė, Neringa Vėlienė

Šiaulių Dainų progimnazijos komanda „Legotronas“ kovo 4 d. dalyvavo Vilniuje Energetikos ir technikos muziejuje vykusiame „First Lego League Superpowered“ sezono respublikiniame čempionate. Šis renginys skirtas mokiniams, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM). Varžybos „Robotiada 2023“ įkvepia jaunus žmones eksperimentuoti ir ugdyti savo pasitikėjimą, kritinį mąstymą ir projektavimo įgūdžius per praktinį mokymąsi. Čempionato metu mokiniai iš visos Lietuvos pristatė savo sukonstruotus ir užprogramuotus projektus, kurių tema „Tvari energetika“.

 

 

Džiaugiamės puikiu Šiaulių Dainų progimnazijos komandos „Legotronas“ (ją sudarė šie 4c klasės mokiniai: Dominykas Stunkys, Danas Stankaitis, Armandas Macevičius, Martynas Mockus, Arminas Rusteikis, Armandas Žukauskas, Benas Styra, Justas Grabinskis, Adrijus Legeckas ir Simas Januševičius) debiutu ir sveikiname tapus 2023 m. Lietuvos „FIRST® LEGO® Explore“ lygos čempionato nugalėtoja ir iškovojus I vietą už „Komandos plakatą“.

 

Komandą čempionatui paruošė Kristina Juodeikienė, Neringa Vėlienė, Laura Pikelienė ir Mantas Babrauskas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.