Šiauliečius susiburti kviečia galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“

Jau šį penktadienį, rugsėjo 27 d., Šiaulių arenoje vyks bene didžiausias metų renginys regiono jaunimui – galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“. Tai – vienas iš 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamų reprezentacinių miesto renginių, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 3 tūkst. lankytojų. Renginio organizatoriai žada daug interaktyvių veiklų, netikėtų susitikimų ir įdomių patirčių.

Nors galimybių festivalis pirmiausia orientuotas į jaunus žmones, tačiau laukiami visi šiauliečiai, taip pat miesto svečiai, besidomintys temomis, apie kurias kvies kalbėti ir diskutuoti renginio organizatoriai – Šiaulių valstybinė kolegija ir Šiaulių arena. „Tavo PIN kodas“ saulės mieste organizuojamas jau šeštą kartą. Kasmet organizatoriai ieško naujų sprendimų, todėl šiemet renginys vėl neabejotinai stebins – kintant formatui ir apimčiai, tikimasi sulaukti didelio miesto gyventojų susidomėjimo.

Paskutinį rugsėjo penktadienį nuo 10 iki 15 val. vyksiančiame renginyje laukiama visų, kam įdomu, kokių galimybių siūlo mūsų miestas, ieškančių įkvėpimo, naujų laisvalaikio idėjų, bendraminčių kompanijos. Galimybių festivalio organizatoriai tikisi, kad renginys visiems dovanos daug gerų emocijų ir nepakartojamų įspūdžių. Festivalio atidarymas bus griausmingas – susirinkusiųjų laukia muzikinis rekordas, per kurį scenoje pasirodys daugiau nei 330 dalyvių. Po arenos stogu roko ritmu šėls didžiulis būrys atlikėjų: dešimtys gitaristų, būgnininkų, dainininkų ir choristų iš įvairių Šiaulių miesto įstaigų.

 

Prie galimybių festivalio „Tavo PIN kodas“ vedėjo vairo stos charizmatiškasis Dominykas Vaitiekūnas – aktorius, atlikėjas, įvairių muzikinių, šokio ir televizijos projektų dalyvis bei vedėjas. Pranešimą didžiojoje arenos scenoje skaitys sveikatingumo, gyvenimo būdo treneris, motyvacijos ir geros savijautos lektorius Ignas Bakėjus, su lenktynininku Benediktu Vanagu kalbėsimės apie profesionalumą, tikslus, sėkmes ir nesėkmes, kasdienį darbą ir asmenines pergales. Tinkamai prisistatyti viešojoje erdvėje ir susikurti asmeninį prekės ženklą mokysimės kartu su Dominyka Venciūte, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadybos mokslų daktare, asmeninės ženklodaros ir rinkodaros konsultacijų projekto „Persona Cognita“ įkūrėja. Renginio pabaigai planuojamas ypatingas šou kartu su atlikėju Vidu Bareikiu.

Šiaulių valstybinė kolegija vyresniųjų klasių mokinių lauks kūrybinėse dirbtuvėse – jose mokiniai turės galimybę kūrybiškai pažvelgti į mokslą, išbandyti įvairiausias veiklas ir pasijausti tikrais atradėjais! Užsiėmimuose vietų skaičius ribotas, paskelbus registraciją, dauguma dirbtuvių buvo užpildytos vos per kelias valandas. Arenos erdvėse taip pat įsikurs renginio draugai ir partneriai, pristatysiantys įdomius interaktyvius stendus.

 

Nori sužinoti apie mokymosi, studijų, neformaliojo švietimo ir saviugdos paslaugas, teikiamas Šiauliuose, įvairias jaunimo programas, projektus ir iniciatyvas, savanorystę ir kitas saviraiškos galimybes? Susitikime galimybių festivalyje „Tavo PIN kodas“!

Rugsėjo 27 d. Šiaulių arenoje vyks ir STEAM konferencija mokytojams.

Laukia išskirtiniai susitikimai, begalė įdomių pramogų ir nepakartojamų patirčių!

Renginys nemokamas, daugiau naujienų apie jį socialiniame tinkle „Facebook“.

 

Šiaulių valstybinės kolegijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.