Sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi ir nuotoliniu būdu

Vida Kisminienė
,
Klaipėdos l.-d. „Liepaitė“ Teatro grupės vadovė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Šis laikotarpis mums, kaip ir daugeliui pedagogų, atskleidė ieškojimų ir kūrybinių sprendimų kelią. Prasidėjęs nuotolinis mokymas paskatino tęsti bendradarbiavimą, o kartu atvėrė naujas galimybes ieškoti kitokių ugdymo organizavimo formų, skatinančių naudotis įvairiomis technologijų priemonėmis.

Mūsų vykdomo antro kūrybinės raiškos projekto „Pasakų skrynia“ tikslas – vaidybos ir improvizacijos pagalba ugdyti vaikų meninę kultūrą bei plėsti kūrybinius gebėjimus. Antrus metus vykstantį projektą ir nuotoliniu būdu sėkmingai tęsė suburta teatrinės grupės komanda. Per šį karantino laikotarpį virtualioje erdvėje buvo pastatyti net trys spektakliai: „Katinėlis ir gaidelis“, „Vištytė ir gaidelis“ ir „Pagrandukas“. Vaidinimus stebėjo ir vertino daugiau nei šimtas socialinių partnerių (l.-d. „Žuvėdra“, Regos ugdymo centro) ugdytinių. Džiaugiamės sulaukę daug gražių atsiliepimų, palinkėjimų.

 

Dėkojame socialiniams partneriams l.-d. „Žuvėdra“ ir Regos Ugdymo Centrui už gražų bendradarbiavimą ir partnerystę. Teatro grupės vadovė ir komandos nariai viliasi, kad šis bendradarbiavimas dar tęsis daugelį metų.

 

 

 

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.