Sėkmė kūrybinių darbų konkurse

Giedrė Nakutienė
,
Baisogalos g-jos mokytoja

Jau keletą metų Baisogalos gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvauja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuojamame nacionaliniame mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Šiemet konkurse dalyvavo 1068 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. Labai džiaugiamės ir sveikiname IVg klasės mokinį Mantą Špoką ir 7 kl. mokinę Dainą Kapšaitę, tapusius 22-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatais. Mantas sukūrė piešinį „Trispalvė virš okupuotos Lietuvos (Algirdas Petrusevičius 1955 m. vasario 16 d. slapta iškelia Kaune Trispalvę)“, o Dainutė kūrė piešinį „Aš rašau didį žodį – LAISVĖ“. Dėkojame ir linkime kuo didžiausios tolesnės sėkmės visoms gimnazistėms – konkurso dalyvėms: Diletai Damasickytei, Dorotei, Viktorijai Rušaitei, Gabijai Slavinskaitei, Neringai Šiukščiutei, Monikai Navagruckaitei, Karolinai Petrauskaitei, Gabijai Brazdauskaite, kurios domėjosi ir analizavo skausmingą Lietuvos okupacijų ir netekčių istorijos laikotarpį ir tapo savo šalies istorijos liudytojoms.

 

 

Prie Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus Aukų g. 2, Vilniuje atidaryta nacionalinio moksleivių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvių piešinių paroda po atviru dangumi. Norintys pamatyti parodą kviečiami apsilankyti iki rugpjūčio 31 d.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.