Šeimų šventė „Dėkingumo sparnai“

Rita Peckuvienė
,
Butrimonių g-jos pradinių klasių mokytoja

Gegužė – pats nuostabiausias pavasario mėnuo, dovanojantis ne tik spalvingiausius žiedus, įmantriausias paukščių melodijas, švelnų vėjelio dvelksmą, bet ir kviečiantis atsigręžti į šeimą, nes ji – visa ko pradžia. Būtent šeimoje išmokstame šypsotis, rūpintis ir gerbti vieni kitus. Šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės.

 

Gegužės 24 d. popietę Alytaus r. Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokinių seneliai, mamos ir tėčiai, broliai ir sesės skubėjo į renginį „Dėkingumo sparnai“, skirtą Šeimos dienai paminėti. Butrimonių miestelio laisvalaikio salės scenoje jų laukė pasipuošę, rimti ir susikaupę patys mažiausi gimnazijos mokiniai. Jie savo artimiesiems paruošė miuziklą „Zuikio Puikio istorija“. Pradinukai, į pagalbą atskubėjusios teatro būrelio vyresniųjų klasių mokinės savo mylimiausiems žmonėms dovanojo pačias nuoširdžiausias šypsenas, gražiausius žodžius, šokį ir dainas.

Pasirodymas buvo jaudinantis ir nuoširdus. Vaikai stengėsi kuo geriau padainuoti, nesupainioti šokio žingsnelių. Pradinukams įgyvendinti sumanymą padėjo Butrimonių bibliotekininkė, teatro mokytoja Asta Daironienė, šokio mokytoja Živilė Patinskaitė, muzikos mokytoja Neringa Valvonienė, pradinių klasių mokytojos Nijolė Karkauskaitė, Gina Griškonienė ir aš, Rita Peckuvienė, Sigutė Žvinakienė, mokytojos padėjėja Liusė Gecevičienė, garso operatorė Toma Anušauskaitė ir vyresniųjų klasių mokiniai.

 

Butrimonių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Mielaikienė džiaugėsi mažaisiais atlikėjais, dėkojo mokinukams už džiugias renginio akimirkas, tėvams už bendradarbiavimą, mokytojoms už nuoširdų ir pasiaukojantį darbą. Ragino ir toliau veikti drauge, nes tik bendradarbiavimas gali padėti vaikui siekti sėkmės.

Nuskambėjus baigiamosios dainos paskutiniam akordui, artimieji didžiavosi savo vaikais, džiaugėsi jų pačių rankelėmis pagamintu gėlės žiedu, o šventės dalyvių švytinčios akys, gera nuotaika bylojo apie tai, kaip reikalingi renginiai, suburiantys šeimą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.