Šeimų krepšinio turnyras

Eglė Grinkevičienė
,
Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jolanta Vaitkevičienė
,
pradinių klasių mokytoja ekspertė

Oranžinis kamuolys iš rankų į rankas riedėjo „3×3 šeimų krepšinio turnyre“ rugsėjo 17 d. Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ krepšinio aikštyne, susirinkus 3–4 klasių mokinių 8-ioms komandoms. Šeimų turnyro dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė, o varžybas komentavo ir vedė pradinių klasių mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė.

 

Turnyre jėgas žaisdami išbandė komandų sudėtyje esantys „Aš + draugas + tėtis / mama“. Veržliai ir drąsiai kovojo „Geruliukai kaiminukai“, „Sniegas“, „Panteros“, „Besmegeniai“, „Lokiai“, „Buls“, „Linksmieji koldūnai“ ir „Agurkai“. Jauniausias dalyvis, kuris energingai rungėsi kartu su broliu ir tėčiu, buvo Vakaris iš 1a klasės. „3×3 šeimų krepšinio turnyro“ taures laimėjo komanda „Panteros“ iš 4b klasės. 2 vietą turnyre užėmė ir sidabro medalius laimėjo komanda „Agurkai“ iš 3c klasės. 3 vietą po įnirtingos kovos laimėjo komanda „Buls“ iš 4a klasės. Džiugu, kad pirmasis Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 3×3 krepšinio turnyras buvo pilnas energingų sirgalių, šiltų emocijų ir noro aktyviai įsitraukti į sportinę veiklą. Krepšinio turnyro organizatoriai – mokytoja Jolanta ir fizinio ugdymo mokytojas Vidas – laukia kitų šaunių susitikimų Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ aikštyne!

 

 

Renginio organizatorių komanda darniai bendradarbiavo ne tik su kolegomis, bet ir su visa mokyklos bendruomene, o tai tapo puikia patirtimi mūsų ugdymo įstaigai, nes aktyviai veikėme kartu įtraukdami į savo veiklą ne tik mokinius, bet ir jų šeimos narius, tai dar labiau suvienijo mūsų bendruomenę siekti bendrų tikslų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.