Savarankiško mokymosi priemonė „EMA+“

Nuotolinis mokymas pakeitė mokinių ir tėvų kasdienę rutiną, suteikė naujų galimybių, bet tuo pačiu ir iššūkių. Šiandien jau keliame klausimus apie nuotolinio mokymo kokybę. Tačiau ją įvertinti vienareikšmiškai – sudėtinga. Girdime įvairių patirčių, matome skirtingai organizuojamas virtualias pamokas, naudojamą turinį, taikomus metodus. Natūralu, kad vyresniųjų klasių mokiniai gali daugiau išmokti savarankiškai, o pradinių klasių mokiniams reikia tėvų pagalbos ir įsitraukimo. Todėl tėvai dažnai kelia klausimus – ar pavyks mokslo metus baigti be spragų, kaip padėti savo vaikui išmokti naują temą, kaip įtvirtinti žinias, ar ko ir kaip mokytis savarankiškai.

 

Per visą karantino laikotarpį sulaukėme daug tėvų prašymų leisti savarankiškai naudoti  EMA (www.emapamokos.lt) skaitmeninį turinį namuose. Atsižvelgdami į tėvų poreikius ir suprasdami norą prisidėti prie vaikų ugdymo, pristatome EMA naujieną – savarankiško mokymosi priemonę „EMA+“.

 

„EMA+“ sudaro lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio ir gamtos pažinimo užduočių rinkiniai 1–6 klasėms. Tai saugi virtuali mokymosi aplinka ir bendrąsias ugdymo programas atitinkantis turinys. Čia rasite ne tik užduotis, bet ir informaciją, ką vaikas pasirinkta tema turėtų išmokti bei alternatyvių vadovėlių puslapių nuorodas, kuriuose pateikiama teorija.

 

Kiekvieną savaitę, iki birželio mėnesio pabaigos, pateiksime po 2 kiekvieno dalyko užduočių rinkinius. „EMA+“ iki pat mokslo metų pabaigos galite naudotis nemokamai. Tikimės, kad „EMA+“ atkeliaus į jūsų namus ir taps nepamainoma pagalbininke, padėsiančia susikurti Jums patogų mokymosi planą ir siekti geriausių rezultatų.

 

Išbandyti ir sužinoti daugiauČIA.

Ačiū!

TAMO inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.