Saugių slaptažodžių dirbtuvėlės „Aido“ filiale

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialas prisijungė prie iniciatyvos „Saugaus interneto savaitė bibliotekoje“, kurios tikslas – skatinti vaikus saugiau ir atsakingiau naudotis internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

 

Vasario 11 d. „Aido“ filiale buvo organizuota interaktyvi veikla „Saugių slaptažodžių dirbtuvėlės“. Sužinoti, kaip saugiai naudotis internetu atvyko Specialiojo ugdymo centro 5, 7 ir 8 klasių mokiniai su mokytoja Alma Mineikyte. Su vaikais buvo aptarta interneto svarba, galimybės bei saugumas. Mokėmės kurti saugius slaptažodžius, rinkome patį saugiausią iš pasiūlytų. Kartu aptarėme, kam yra reikalingi slaptažodžiai, kiek jų turi kiekvienas vaikas, kaip juos sugalvoja ir kaip įsimena, kiek laiko praleidžia internete ir ką jame veikia. Svarbu kalbėtis su vaikais apie saugų elgesį internete. Mums visiems rūpi, kad vaikai internete jaustųsi saugiai, kad internetas būtų jiems žinių, pramogų ir gerų emocijų, o ne patyčių, grėsmių ir apgaulės šaltinis. Tegul internetas tarnauja vien doriems darbams.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.