Saugaus eismo savaitė „Aš saugus, kai žinau“

Kristina Baukuvienė, Rūta Petraitytė
,
Kauno lopšelio-darželio „Čiauškutis“ mokytojos metodininkės

Kauno lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenė, kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo mėnesį rengia saugaus eismo kelyje savaitę „Aš saugus, kai žinau“. Šios savaitės metu vaikai kartojasi kelio ženklų reikšmes, studijuoja vaizdinę medžiagą su policijos simboliu Amsiumi, žaidžia žaidimus saugaus eismo tema, bet labiausiai laukia jau antrus metus vykstančios pramogos „Mažos mašinėlės man labai patinka“.

 

Vaikai ir tėveliai, pasitelkdami vaizduotę, namuose drauge gamino svajonių automobilio modelius. Sukurtus automobilius pristatė ir išbandė pramogos metu. Pačių konstruotais automobiliais vaikai apsuko parodomąjį ratą aplink darželį, dalyvavo slalomo varžybose, žaidė edukacinius imituojamuosius kelių eismo žaidimus: riedėjo pagal šviesoforo signalus ir kelio ženklus, praleido gatve einančius pėsčiuosius.

Pramoga vaikams labai patiko, visi noriai ir aktyviai dalyvavo veiklose, tėveliai nustebino išradingumu ir kūrybingumu, o vaikai prisiminė ir pagilino žinias saugaus eismo tema.

Bendruomenė nuoširdžiai tikisi, kad ši linksma ir naudinga pramoga po truputį tampa gražiu tradiciniu renginiu.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.