Saugaus eismo diena Kruopių darželyje

Odeta Kalinauskaitė
,
Kruopių pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Darželyje bendraudami su vaikais pastebėjome, kad jų saugaus eismo įgūdžiai netvirti ir jie ne visada tinkamai elgiasi gatvėje. Todėl spalio 9 d. Kruopių darželyje pravedėme akciją „Saugaus eismo diena“. Svečiavosi Akmenės r. PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Aušrinė Bumblė. Pareigūnė su vaikais aiškinosi kaip saugiai elgtis kelyje, teisingai pereiti gatvę, kur segėti atšvaitą, kokie pavojai tyko tamsiu paros metu grįžtant į namus be atšvaito. Ugdytiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi patarimų, buvo aktyvūs, noriai bendravo. Pareigūnė kiekvienam vaikui įteikė po atšvaitą, kad tamsiu paros metu visi būtų saugūs. Susitikimo su policijos pareigūne metu, vaikai išgirdo neįkainojamų, jų sveikatą bei gyvybę išgelbėti galinčių žinių, kurios, beje, yra aktualios ir suaugusiesiems. Po paskaitos vaikų laukė didžiausia staigmena – policijos bičiulis šuniukas Amsis (tėvelis Albertas Adomaitis).

Tikimės, kad vaikai įgijo elementarių saugaus eismo žinių ir geriau suvoks, kad pačiam reikia rūpintis savo saugumu ir sveikata.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.