Rugsėjis – ypatingas rudens mėnuo…

Tai žingsnis ne tik į mokslo kelionę, bet ir į Europos kalbų pasaulį. Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, šiemet minima 20-ąjį kartą.

 

Rugsėjo 28 d. Jonavos rajono mokyklų mokiniai, lydimi A. de Sent Egziuperi kūrinio veikėjo Mažojo princo, dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Kalbos atveria duris“. Dalyviai susirinko iš „Neries“ ir „Lietavos“ pagrindinių mokyklų, R. Samulevičiaus ir J. Vareikio progimnazijų, Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro, J. Ralio ir Senamiesčio gimnazijų. Viktorinos metu buvo atliekamos įvairios kūrybinės užduotys, padėjusios pasitikrinti kalbines bei kultūrines žinias.

 

Džiaugiamės, kad mūsų rajono mokyklų mokiniai – smalsūs ir siekiantys žinių. Visi viktorinos dalyviai buvo labai šaunūs, tačiau keletui komandų pasisekė labiausiai. Daugiausiai žinių pademonstravo „Neries“ pagrindinės mokyklos (I vieta), R. Samulevičiaus progimnazijos (II vieta) ir J. Vareikio progimnazijos (III vieta) mokinių komandos.

 

Ačiū visų mokyklų dalyviams, mokytojams, užduočių kūrėjams, vertinimo komisijai, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos tėvų atstovui Andriui Šukučiui, šios mokyklos mokiniams Justei Snitkaitei, Vėjui Kaminskui, Kotrynai Čereškaitei, Šarūnui Belskui, Augustinui Banaičiui ir visiems, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo, už  nuoširdžius pasirodymus, šiltą ir jaukią atmosferą.

 

Su nekantrumu laukiame kitų susitikimų!

 

„Lietavos“ pagr. m-klos kalbų metodinė grupė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.