Rudens šviesa moliūguose

Miglė Petrauskienė, Ilona Einingienė
,
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokytojos

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 2b ir 2c klasių mokiniai pakvietė mokyklos bendruomenę įsitraukti į projektą „Moliūgėlį sodinau, žibintėlį padariau“. Visi, kam užderėjo gausus moliūgų derlius, buvo kviečiami atnešti juos į mokyklą, kur buvo surengta moliūgų paroda. Spalio 21 d. „Šiurpnakčio dirbtuvėse“ tėvelių, mokytojų ir vaikų pastangomis moliūgai virto žibintais. Į veiklą įsitraukė ir pilietinio-socialinio projekto „Vieni šalia kitų“ organizatoriai iš 8b klasės, kurie pasikvietė ir savo mažuosius draugus iš Kuršėnų vaikų globos namų, drauge su jais puošė ir kūrė žibintus.

Šis projektas pradėtas pavasarį, kai mes, pradinių klasių mokytojos Ilona Einingienė ir Miglė Petrauskienė, pasiūlėme mokiniams stebėti moliūgo augimo kelią nuo sėklelės iki vaisiaus. Vaikai mokėsi, kaip atlikti stebėjimus, formuluoti išvadas, rūpintis augalu. Jau paūgėjusius daigelius išsinešė namo, prižiūrėjo juos visą vasarą. Sausringą metų laiką ištvėrę moliūgai rudenį nustebino savo dydžiu, spalva, formomis.

Dėkojame visiems, aktyviai įsitraukusiems į šį projektą, dalyvavusiems dirbtuvėlėse, padėjusiems papuošti mokyklą. Tikimės, kad žibintų šviesa sušildė visus ir sukūrė jaukią rudeninę nuotaiką.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.