RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyno sveikinimas Kovo 11-osios proga

Inga Gailiuvienė
,
vyresn. profesijos mokytoja

Patriotais negimstama – jais tampama. Tik mūsų visų pastangos, nukreiptos į Lietuvos jaunimo protus, širdis ir sielas, padaro juos lietuvių tautos dukromis bei sūnumis. Jei tokių pastangų nėra, savo vaikus atiduodame kitoms kalboms, kitų spalvų vėliavoms.

Besiruošiant Kovo 11-osios šventei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių ir skyriaus žirgyną tarytum užliejo vienybės banga. O dėstomi žirgų treniravimo, renginių su žirgais organizavimo, etikos, žirgų priežiūros pagrindų dalykai tarytum susipynė į vieną tobulą patriotiškumo modulį. Tądien kažkas švelniai šukavo žirgo karčius, kažkas dėliojo paskutinius scenarijaus akcentus, o kažkas tyliai niūniavo dainą „Strazdas“. Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės merginos Inga Čerepavičiūtė, Diana Snarskytė, Milita Butkutė, Gabrielė Urbelytė, Inesa Hiansaitė, Fausta Turskytė, Kristina Pavlova lyg šokiui rikiavo savo keturkojus partnerius. Neatsilikdamos nuo vyresnėlių į rikiuotę stojo ir mažosios Liepa Šiurnaitė bei Karolina Povilaitytė, neabejotinai būsimos žirgininkės. Žirgyno vedėja Edita Matišiūtė kaip visuomet jaudinosi dėl neramiai trepsinčių žirgų, kol jaunieji operatoriai Lukas Bagočius ir Eduardas Šereika juos atsargiai pratino prie aplink dūzgiančių dronų. Fotoaparato iš rankų nepaleido  Milda Jankevičiūtė stengdamasi įamžinti gražiausias dienos akimirkas. Tik dainorėlė  Neringa Savickytė svajingai šypsojosi, o trispalvė juostelė atlape bylojo apie tai, ko čia visi susirinkome – pasveikinti Lietuvos.

 

Siunčiame savo sveikinimą, sukurtą iš didelės meilės savo šaliai bei pasirinktai profesijai.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.