Rieda margučiai, žemelė bunda 

Agnė Narkauskienė, Rasa Ramančiuckienė, Lolita Vaškelienė, Ieva Nikitinienė, Eglė Gabševičienė
,
Jonavos vaikų l.-d. „Pakalnutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos, parodos organizatorės

Kovo 12–balandžio 15 dienomis Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje „Pakalnutė“ buvo organizuojama respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų darbų paroda  „Rieda margutis, žemelė bunda“.

 

Džiaugiamės, jog paroda sudomino ir pritraukė gausų pedagogų, tėvelių ir vaikučių būrį. Kasdien, nuo parodos paskelbimo dienos, sulaukdavome vaikų darbelių nuotraukų iš 16 Lietuvos rajonų ugdymo įstaigų. Grožėjomės originaliomis, spalvingomis, raštais ir ornamentais mirgančiomis Velykinių kiaušinių nuotraukomis. Dėkojame visiems parodos dalyviams už nuostabius darbus, puoselėjamas Velykų tradicijas, kūrybiškumą, fantaziją, naudojant įvairias medžiagas bei puošiant ugdymo erdves įvairiaspalviais margučiais.

 

Velykinių margučių parodą iškilmingai atidarė ir joje apsilankyti įstaigos tėvelius ir vaikus kvietė „Velykė“. Parodoje buvo eksponuojami darbai iš 37 ugdymo įstaigų, parodoje eksponuojami 92 darbai. Už parodos dalyviams dovanotą vaizdo medžiagą „Tradicinis margučių marginimas“ esame dėkingi nuolatiniams mūsų įstaigos socialiniams partneriams, Jonavos kultūros centro krašto muziejui.

 

Respublikinė paroda „Rieda margutis, žemelė bunda“ eksponuojama lopšelio-darželio „Pakalnutė“ interneto svetainėje bei įstaigos „Facebook“ paskyroje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.