Respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Paukščiai 2018“

Jau penktąjį kartą respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Paukščiai“ surengtas Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje (kovo 23 d.) ir antrąjį gimnazijoje (kovo 16 d.). Pasak idėjos autorės Aušros Kardašienės, renginys laukiamas tiek vadovų, tiek kolektyvų: šiemet jame dalyvavo beveik 500 dalyvių, kurie kartu atliko Vytauto Kernagio dainą „Baltas paukštis“, tapusią festivalio himnu. Renginyje, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, skambėjo tik lietuviškos dainos apie paukščius. Į festivalį rinkosi dalyviai iš Kauno, Telšių, Mažeikių, Šiaulių.

 

Dalyviams ir žiūrovams nuotaiką kėlė puikūs vedėjai – Gabija Martišiūtė ir Paulius Užgalis (paruošė lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Samulionienė). „Romuvos“ progimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojos Astos Venskienės, pagamino nuostabias keramikines lėkštutes su paukšteliais, kurios buvo padovanotos kolektyvų vadovams. Mokytoja Rasa Čepulienė su ugdytiniais puošė įvairias mokyklos erdves, pradinių klasių mokytojų vadovaujami mokiniai stebino savo rankomis pagamintais įvairiais darbeliais. „Paukščiai“ Šiauliuose jau skambėjo, galbūt laikas grįžti į Lietuvą ir tikriesiems paukščiams?

 

Dalyvių ir jų vadovų sąrašas skelbiamas progimnazijos interneto svetainėje www.romuvospm.lt/index.php/8-naujienos/1979-respublikinis-vaiku-ir-jaunimo-muzikos-festivalis-pauksciai-2018-romuvos-progimnazijoje-ir-gimnazijoje-skirtas-lietuvos-valstybes-atkurimo-100-meciui-pamineti.

 

„Romuvos“ prog-jos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.