Respublikinis projektas „Virvės mankšta JUMP JUMP“ subūrė aktyviai veiklai

Justina Valančienė
,
Klaipėdos l.-d. „Dobiliukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“ balandžio mėnesį organizavo respublikinį projektą „Virvės mankšta JUMP JUMP“, kurio tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, netradiciškai paminint Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-metį.

 

Kiekviena projekte dalyvaujanti įstaiga balandžio 20 dieną organizavo fizinį aktyvumą skatinančią veiklą su virvėmis pasirinktoje erdvėje (įstaigos kieme, sporto salėje, miesto parke ir pan.).

 

Viso šiame projekte dalyvavo 15 šalies ikimokyklinių ugdymo įstaigų iš Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus miesto ir Vilniaus, Raseinių rajonų. Virvės ritmu judėjo net 745 vaikai ir 80 suaugusiųjų.

 

Projekto dalyviai išbandė daug ir įvairios veiklos. Buvo organizuojamos veiklos „Virv vir vir virvelė“, „Linksmai sportuojame lauke“, „Linksmosios virvytės žaidynės“, „Gyvatėlės mankšta su nuotaika gera“, „Linksmoji gyvatėlė“, „Daryk taip, kaip daro Virvė“, žaidžiami judrūs žaidimai „Pačiupk lobį“, „Neįkliūk į voratinklį“, „Saugokis virvės“, „Tūpk arba pašok“, „Katinas ir pelės“, vyko virvės traukimo varžybos, šuoliukų su šokdyne varžytuvės.

 

Dėkojame dalyviams už išmonę bei aktyvias akimirkas su virve šiame projekte.

Visų mūsų dėka mus pagavo judesio banga!

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.