Respublikinis projektas „Kamuolio diena 2020“ vėl kvietė aktyviai leisti laiką

Justina Valančienė
,
Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“ šių metų gegužės 10–birželio 20 dienomis jau 4 metus sukvietė ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių narius dalyvauti respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2020“. Kamuolys tą dieną tampa pagrindiniu atributu ir kiekvieno dalyvio draugu.

Šiuo projektu siekiama atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą žmogui; skatinamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų šeimos narių ir mokytojų fizinis aktyvumas.

Šiemet, dėl paskelbto Covid-19 karantino Lietuvoje, respublikinis projektas „Kamuolio diena 2020“ pradėtas nuotoliniu būdu. Projekte dalyvaujantys mokytojai kvietė ugdytinius aktyviai leisti laiką kartu su savo šeimos nariais ir, žinoma, kamuoliu įvairiose erdvėse, bei dalintis aktyvių veiklų akimirkomis, o, sugrįžę į įstaigas po karantino, mokytojai ir vaikai, aktyviai įsitraukė į projekto tęsinį.

 

Dalyviai viso projekto metu nestokojo energijos, puikios nuotaikos, plačių šypsenų. Šiemet projekte dalyvavo 16 įstaigų iš Jonavos, Klaipėdos, Kėdainių, Lazdijų, Mažeikių Šiaulių, Panevėžio, Rokiškio, Varėnos, Vilniaus apskričių. Iš viso projektas sulaukė 595 dalyvių. Džiaugiamės gausiu dalyvavusiųjų skaičiumi ir dėkojame už įsitraukimą organizuoti projektinę veiklą kitaip.

 

„Kamuolio diena 2020“ suteikė galimybę komunikuoti, dalintis idėjomis, gerąja patirtimi ir aktyviai, saugiai bei smagiai leisti laiką su kamuoliu.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.