Respublikinis prevencinis renginys „Visos pasakos baigiasi laimingai“

Saulena Lukšienė

Lapkričio 15 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazija organizavo baigiamąjį tradicinį prevencinį renginį „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Renginys vyko nuotoliniu būdu.

 

Galime pasidžiaugti, kad šiais metais tradiciniam renginiui jau 15 metų. Iš pradžių tai buvo rajoninės varžytuvės, kurios peraugo į respublikines, o 2019 metais į tarptautines. Renginio tikslas – telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčias mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą. Renginį organizavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos VGK ir Marijampolės apskrities vyriausiojo PK, Jurbarko rajono PK bendruomenės pareigūnas veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius.

 

Renginyje dalyvavo 9 komandos iš Jurbarko, Šilutės ir Kelmės rajonų.Komandos sukūrė knygos ar pasakos videoreklamą. Konkursui pateiktus darbus vertino komisija:

 • Zita Tytmonienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė (komisijos pirmininkė);
 • Ramūnas Budrius, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato
  Jurbarko rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas, veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas;
 • Vaida Beinarienė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos psichologė;
 • Saulena Lukšienė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos socialinė pedagogė;
 • Janina Sabataitienė, UAB „Balticum TV“ Jurbarko žinios, žurnalistė;
 • Birutė Šneiderienė, Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro režisierė.

 

Renginio dalyviams nuotolinę kultūrinę edukaciją „Tarp 5 sienų: Pasakų freska“ vedė „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ programų autorė ir vadovė Akvilė Sadauskienė.

Renginio pabaigoje buvo paskelbti konkurso nugalėtojai:

 • 1 vietą laimėjo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos komanda už pasakos „Mergaitė su degtukais“ reklamą. Mokinius konkursui paruošė mokytoja Vilma Masaitienė;
 • 2 vietą laimėjo Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcio centro komanda už pasakos „Zuikis puikis“ reklamą. Mokinius konkursui paruošė socialinė pedagogė Laima Bakšianskienė;
 • 2 vietą laimėjo ir Šilutės rajono Katyčių pagrindinės mokyklos komanda už pasakos „Mergaitė su degtukais“ reklamą. Mokinius konkursui paruošė mokytoja Ina Stankevičiūtė;
 • 3 vietą laimėjo Viešvilės pagrindinės mokyklos komanda už pasakos „Varna ir sūris” reklamą. Mokinius konkursui paruošė socialinė pedagogė Valda Kravčenkienė.

 

Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.