Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Žydintis medis“ 

Medžio gyvenimas sukasi ratu: pavasaris, vasara, ruduo, žiema ir vėl pavasaris. Tik kaskart pražydęs medis vis kitoks – atsinaujinęs, dar nuostabesnis, iškalbingesnis, paslaptingesnis… Toks, traukiantis akį, jis ir mažųjų menininkų darbuose, atsiųstuose Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos organizuotam respublikiniam pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursui „Žydintis medis“. 

 

Vertinimo komisijai teko nelengvas iššūkis – sulaukėme įspūdingo skaičiaus mokinių darbų. Jų net 1507! Darbus pateikė mokiniai iš visos Lietuvos: 10 apskričių, 52 savivaldybių, 209 bendrojo ugdymo mokyklų. Džiugina 1–4 klasių mokinių kūrybiškumas, atsiųstų darbų įvairovė. Jaunųjų menininkų prakalbintas medis tarsi seka savo istoriją, stebindamas ir versdamas susimąstyti. Ir nežinia – diena ar naktis, šakos ar šaknys? Medžio viršūnėje dangaus šviesuliai – Saulė, Mėnulis, žvaigždės… Viskas kartu ir neatskiriama. 

 

Konkursas „Žydintis medis“ – tai galimybė kūrybingiems vaikams atskleisti savo pasaulėjautą, puoselėti gilesnius, netradicinius meninės raiškos būdus. Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija nuoširdžiai dėkoja visiems jauniesiems kūrėjams ir kviečia į virtualią kelionę prie žydinčio medžio… Džiaugiamės konkurso rezultatais ir sveikiname nugalėtojus! Iki kitų metų! 

 

Geriausių darbų virtualaus albumo nuorodos:

 

Geriausi 1 kl. amžiaus grupės  darbai

 

Geriausi 2 kl. amžiaus grupės darbai

 

Geriausi 3 kl. amžiaus grupės darbai

 

Geriausi 4 kl. amžiaus grupės darbai  

 

Kėdainių Juozo Paukštelio prog-jos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.