Respublikinė mokinių konferencija „Saugus, aktyvus ir sveikas“

Laura Palivonienė, Žaneta Mickevičienė, Valerija Akramienė
,
pradinio ugdymo pedagogės

Lapkričio 24 d. Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje vyko nuotolinė respublikinė mokinių konferencija „Saugus, aktyvus ir sveikas“. Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie įvairias sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius gaminant patiekalus bei puoselėti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

 

Konferencijoje sulaukėme gausaus būrio dalyvių iš Klaipėdos, Kauno, Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Renginio atidarymo metu Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos direktorė Stanislava Prazauskienė pasveikino visus dalyvius ir pasidžiaugė, kad tiek daug mokinių rūpinasi savo sveikata, aktyviai leidžia laisvalaikį ir žino, kaip sveikai ir saugiai gyventi. Konferencijos dalyviai kalbėjo įvairiomis temomis: „Šeimos laisvalaikis“, „Linksmi žaidimai pertraukų metu“, „Išsaugokime sveikas akis“, „Kaip išlikti aktyviems ir sveikiems pandeminiu laikotarpiu“. Dalyviai atidžiai klausėsi draugų pranešimų ir juos komentavo, pasirinkdami mėgiamą emociuką savo paskyros laukelyje.

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos trečiokai ir ketvirtokai demonstravo olimpiniam mėnesiui skirtą „Ąžuolo mankštą“, dainavo apie besibaigiančio rudens spalvas. Šokio mokytoja Daiva Riškienė ir kolektyvas „Šok“ pravedė aktyviąją pertraukėlę Zumbos ritmu, kurios metu mokiniai turėjo galimybę pajudėti ir pašokti.

 

Apibendrinant konferencijos pranešimus, su mokiniais buvo padarytos išvados, priimtos sveikos gyvensenos taisyklės. Visi konferencijos dalyviai sėkmingai papildė savo žinių bagažą apie fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.