Renkame konkurso „Mano žalioji palangė“ 2020 m. palangių palangę!

Rašėme, kad augalų daigeliams virusai ir karantinas – nebaisu. Ir tuo įsitikinome 100 procentų! Po ilgų ir sudėtingų vertinimo komisijos diskusijų paaiškėjo 2020 m. ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ geriausi darbai. Kviečiame susipažinti su originaliausiomis ir įdomiausiomis žaliosiomis palangėmis – jų trisdešimt. Visos jos – jau laimėtojos, bet kviečiame išrinkti Metų žaliąją palangę, kuriai bus įteiktas sertifikatas. Balsuokite už labiausiai patikusią žaliąją palangę Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro „Facebook“ paskyroje – laimės sulaukusi daugiausiai patiktukų.

 

Balsuoti iki gegužės 21 d. galite čia.

 

Šiais metais konkursui, skirtam žolininkės ir etnografės Eugenijos Šimkūnaitės metams paminėti, pateikta apie 300 žaliųjų palangių. Dėkojame visiems už kūrybiškumą, aktyvų dalyvavimą ir puikias idėjas. Tiesa, komisija vertino ne tik nuotraukas, bet ir idėjos aprašymą, originalumą, darbo pateikimą. Laimėtojams prizus išsiųsime paštu.

 

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras(LMNŠC) ir Vilniaus universiteto botanikos sodas.

 

LMNŠC inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.