Renginiai Baisogalos gimnazijoje

Tryliktasis gimnazijos gimtadienis

 

Dvejus metus dėl pandemijos negalėjusi švęsti savo gimtadienio kovo 4 d. Baisogalos gimnazija pagaliau sukvietė visus į tryliktąjį savo gimtadienį, kurį organizavo mokinių savivalda, vadovaujama mokytojos J. Kačiukevičienės. Jau nuo ryto skambėjo muzika ir savivaldos mokiniai šypsodamiesi sutiko kiekvieną gimnazijos bendruomenės narį. Po dviejų pamokų jie pakvietė visus susirinkti į fojė. Čia gimtadienio proga skambėjo daug sveikinimų ir linkėjimų. Atsinaujinančia gimnazija džiaugėsi buvusi jos mokinė, o dabar Baisogalos seniūnijos seniūnė R. Masiulienė, buvęs gimnazijos direktorius A. Jasiūnas. Dabartinė direktorė R. Juškevičienė ne tik pasveikino su švente, bet ir padėkojo rėmėjams R. Jablonskiui ir A. Žaromskiui už paramą kuriant jaukų gimnazijos interjerą.

 

Tradiciškai šios šventės metu buvo apdovanoti mokytojai ir mokiniai, konkursuose ir olimpiadose laimėję prizines vietas ir kitaip garsinantys gimnaziją. Žinoma, neapseita ir be dovanų. Kitą pertrauką gimnazistai ir mokytojai susirinko į naujos erdvės gimnazijoje atidarymą. Direktorė R. Juškevičienė, pavaduotoja ugdymui A. Juzukonienė ir technologijų mokytoja E. Buivydaitė simboliškai nukirpo juostą į mokinių laisvalaikio erdvę ir palinkėjo ja ne tik džiaugtis, bet ir puoselėti. Šventinė diena gimnazijoje tradiciškai baigėsi Kaziuko muge, kurią organizavo aštuntokai.

 

Birutė Gedžiuvienė

 

Kaziuko mugė sugrįžo

 

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero šventė gimė VII a., o XIX a. peraugo į mugę. Tad ir šiais metais po dvejų metų pertraukos Radviliškio r. Baisogalos gimnaziją užliejo šurmuliuojanti, tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai nekantraudami laukia šios aštuntokų organizuojamos šventės, kurios metu turi galimybę pasiūlyti savo kruopščiai paruoštus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

 

Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Svečiai ir pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo kūrinių bei skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Pačių azartiškiausių pirkėjų laukė loterija. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

 

Inga Nainienė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.