Rengiama išskirtinė stovykla būsimiems mados guru „Mados fenomenas“

Šiuolaikinė mada jau nebėra tik atskiros garderobo detalės, tai dalis tapatybės ir gyvenimo būdas, diktuojantis komunikacijos formas, skatinantis kūrybiškumą ir žengiantis su technologijomis koja kojon. Į platesnį mados pažinimo pasaulį, neatsiejamą nuo estetikos, meno ir grožio pradmenų, kviečia pirmoji Lietuvoje 12–15 metų vaikams stovykla „Mados fenomenas“, kurią birželio 25–29 d. organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas.

 

„Matydami šiandien išaugusį mados vaidmenį visuomeniniame gyvenime ir penkerius metus universitete vykdydami Mados industrijų bakalauro studijų programą, šiemet parengėme ir išskirtinę programą jaunimui, kurioje įdomius ir įtraukiančius užsiėmimus ves ne tik žinomi mados ekspertai, bet ir mados prekės ženklų atstovai“, – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

 

Mada šiandien veikia visose aplinkose ir yra tapusi industrija, į kurią kiekvienas gali įsilieti veikdamas socialiniuose tinkluose, kurdamas prekės ženklą, rašydamas interneto dienoraštį (angl. blog). Ypač svarbu suprasti, kaip vyksta vidiniai procesai ir kaip natūraliai bei originaliai įsilieti į mada pulsuojantį pasaulį. Per penkias dienas truksiančią stovyklą dalyviai galės įvairiai prisiliesti prie mados: susitikti su mados pasaulio atstovais, susipažinti su mados istorija, psichologija, grožio, stiliaus, estetikos ir etikos aspektais madoje, dalyvauti praktiniuose spalvotyros, kompozicijos, modeliavimo, fotografijos ir sceninio judesio užsiėmimuose, lankysis parodose, ekskursijose ir kitose įtraukiančiose veiklose.

 

Užsiėmimai vyks 9–17 valandomis. Dalyvių skaičius – iki 15 vaikų. Į kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt. Registracija į stovyklą vykdoma čia. Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt ir tel. +370 670 89 188.

 

Parengta pagal Kazimiero Simonavičiaus universiteto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.