Rašinių konkursas „Muzika mano gyvenime“

Septintą kartą vykstančio rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės vardo rašinio konkurso tema šiemet – „Muzika mano gyvenime“. Iki pat spalio mėnesio 8–12 kl. moksleiviai kviečiami išsakyti mintis apie tai, ką jiems reiškia muzika.

 

„Ši tema šovė į galvą visiškai spontaniškai – juk rašinio konkursas yra vyresniųjų klasių moksleiviams, todėl bandžiau prisiminti save tokių metų. O muzika buvo itin, itin svarbi – ne tik man, bet ir mano bendraamžiams. Ir kaip meno žanras, ir kaip maišto forma, ir kaip tapatybės išraiška bei bendraminčių paieška. Praktiškai juk ir į gentis skirstėmės anuomet pagal tai, kas kokios muzikos klausė. Tačiau moksleivius kviesčiau rašant šia tema ją traktuoti kur kas plačiau – gal muzika (kūrinys, stilius, apskritai ši meno šaka) jiems reiškia visai ką kita. Jokiu būdu nenoriu primesti kokio nors žiūrėjimo kampo ar lūkesčio, kaip tik – būsime atviri visiems pamąstymams“, – sako rašytoja.

Konkursui „Muzika mano gyvenime“ atsiųstus rašinius vertins pati rašytoja kartu su leidyklos „Baltos lankos“ atstovais. Orientacinė rašinio apimtis – 1000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki spalio 17 d. el. paštu leidykla@baltoslankos.lt. Laiške būtina nurodyti mokinio ir jo mokytojo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir kontaktinį telefoną. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 18 dieną. Konkurso dalyviai iš anksto sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai, pavardės ir konkursui pateikti rašiniai būtų skelbiami viešuose pranešimuose apie nugalėtojus.

 

Informacija apie konkursą ir sąlygas skelbiama www.baltoslankos.lt

 

I vietos nugalėtojas bus apdovanotas rašytojos K. Sabaliauskaitės išskirtine dovana. II ir III vietų nugalėtojams prizus įteiks leidykla „Baltos lankos“.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.