Projekto „Finansinių ir verslumo įgūdžių lavinimas ugdant aktyvų pilietį“ (FESAC) partnerių nuotolinis susitikimas Italijoje

Diana Šaltienė
,
projekto koordinatorė

Gegužės 17–20 d. vyko ITCG Volteros „Niccolini“ mokyklos organizuojamas šešių šalių nuotolinis „Erasmus +“ KA2 projekto dalyvių susitikimas. Šiame mobilume dalyvavo Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos anglų kalbos mokytojai Diana Šaltienė, Kristina Ruzienė, Valdemaras Ražinskas bei IIg klasės mokinės Gabija Dovydėnaitė, Kamilė Kučinskaitė, Viltė Vošterytė ir Goda Ikamaitė.

 

Susitikimo metu visų šalių mokiniai pristatė pranešimus „Kaip veikia bankas?“, nuotoliniu būdu buvo įtraukti į įvairiapusiškas veiklas: dalyvavo finansinio raštingumo konkurse, žaidė virtualų finansinio lavinimo žaidimą, tobulino savo įgūdžius tarptautinėse dirbtuvėse, kurdami reklaminį produktą. Taip pat mokiniai virtualiai aplankė Volteros banką ir Centrinį banką Romoje, įgijo vertingų finansinių žinių apie bankų veiklą ir funkcijas, euro gamybą, mokėsi, kaip atpažinti tikrus eurus nuo padirbtų, nuotoliniu būdu lankėsi krištolo indų fabrike.

 

Susitikimo metu projekto dalyviai tobulino anglų kalbos įgūdžius bei užmezgė draugiškus tarptautinius santykius su užsieniečiais draugais diskutuodami virtualiuose kambariuose. Šio vizito metu mokytojai ir mokiniai virtualiai buvo supažindinti ir su vertingu kultūriniu bei istoriniu paveldu. Nuotoliniu būdu aplankytas Volteros miestas, jo įžymiausi objektai, romėnų amfiteatras, keletas Toskanijos miestų, San Džiminjano miestelis. Taip projekto dalyviai daug sužinojo apie  italų tradicijas ir vietinius verslus.

 

Mokytojų grupė aptarė įvykdytų veiklų rezultatus bei susitarė dėl tolimesnių veiklų kitam susitikimui Kroatijoje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.