Projektas „Lyderių laikas“ – „Europos burių“ nugalėtojas nominacijoje „Už investicijas į žmogų“!

Šiemet Finansų ministerija jau dešimtą kartą organizavo geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. Gegužės 24 d. Klaipėdoje vyko jubiliejiniai geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų vykdytojų apdovanojimai.

Projektas „Lyderių laikas“ pripažintas pažangiausiu ir aktualiausiu 2014–2020 m. ES fondų projektu nominacijoje „Už investicijas į žmogų“.

 

„Europos burių 2018“ apdovanojimų teikimo ceremonijoje dalyvavo projekto „Lyderių laikas“ švietimo bendruomenės atstovės. Klaipėdos m. pedagogų švietimo ir kultūros centro bei projekto „Lyderių laikas 3“ Klaipėdos m. Kūrybinės komandos vadovei Raimondai Stirbienei ir trims „Lyderių laiko 3“ magistrantėms iš Klaipėdos – Karalienės Luizės jaunimo centro šokių kolektyvo „Junga“ vadovei Ilonai Stankevičienei, lopšelio-darželio „Traukinukas“ direktorei Jolantai Kanišauskienei ir lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorei Aušrai Astrauskienei – teko garbė pakilti ant scenos ir atsiimti garbingą apdovanojimą.

 

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno technikos universiteto Vaižganto progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui ir projekto „Lyderių laikas 3“ magistrantė Eglė Grinkevičienė bei Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Vainienė.

Iškart po renginio projekto vadovei Rasai Šnipienei nusiųstoje žinutėje Eglė dalijosi įspūdžiais: „Renginys išties buvo įspūdingas, bet dar malonesnis jausmas, kai sužinojome, kad mes esame tie nugalėtojai, tiesiog netvėriau džiaugsmu, kad ir aš esu dalelė jo.“

 

Per iškilmingą renginį „Europos burių“ statulėlės buvo teikiamos aštuoniose kategorijose laimėjusiems projektams: už investicijas į žmogų, už inovatyviausius sprendimus, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už suteiktas galimybes augti, už įdomiausią smulkaus verslo projektą, už proveržį į užsienio rinkas, už Baltijos jūros regiono stiprinimą, už aktyvų viešųjų aptarimų vykdymą.

Laimėtojus sveikino finansų ministras Vilius Šapoka ir Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba.

„Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

 

„Lyderių laikas 3“ yra nacionalinis švietimo projektas. Vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

 

Informacija iš kitų šaltinių:

Iškilmingame renginyje išdalinti tarptautiniai „Europos burių“ apdovanojimai
(„Tauragės kurjeris“)
http://www.kurjeris.lt/Taurages-krastas/ES-parama/Iskilmingame-renginyje-isdalinti-tarptautiniai-Europos-buriu-apdovanojimai

„Europos burės 2018“: įdomiausi ir sėkmingiausi ES investicijų projektai bus apdovanoti iškilmingame renginyje“
(tv3.lt)
https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/960509/europos-bures-2018-idomiausi-ir-sekmingiausi-es-investiciju-projektai-bus-apdovanoti-iskilmingame-renginyje

 

https://www.facebook.com/pg/ESinvesticijosLT/photos/?tab=album&album_id=1709082949178130

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.