Profesionalų patirtis – švietimo sektoriaus vadovams

Rugpjūčio 23 d. Bistrampolio dvare (Panevėžio r.) vyks švietimo sektoriaus vadovų konferencija „Kita patirtis 2018“. Joje patirtimi dalysis švietimo ir verslo sektorių vadovai, profesionalai iš Lietuvos ir Europos. Pranešimus skaitys: buvusi Estijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos patarėja ir vyriausioji ekspertė Triina Noorkoiv, Vilniaus universiteto profesorė, švietimo ekspertė ir konsultantė bei Švietimo ateities fondo prezidentė Vilija Targamadzė, Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentė, Pozityvaus ugdymo instituto įkūrėja ir vadovė Irma Liubertienė, skaitmeninės kūrybos agentūros „bigNow“ vadovė Jarūnė Narkevičiūtė.

 

Čia bus kalbama apie vadovo vaidmenį formuojant teigiamą institucijos aplinką ir valdant įstaigoje vykstančius pokyčius, švietimo įstaigų ir verslo bendradarbiavimo bei investicijų pritraukimo į švietimo įstaigas galimybes.

Taip pat švietimo sektoriaus vadovai sužinos, kaip kurti ir valdyti vidinę emocinę brandą bei emocinę įstaigos atmosferą, kaip formuoti patrauklų įstaigos įvaizdį socialiniuose tinkluose. Be to, konferencijos dalyviai gaus praktikoje pritaikomų vadovavimo įrankių ir vadybinių žinių, susipažins su naujausių tyrimų rezultatais.

 

Pagrindinis siekis – padėti švietimo įstaigų vadovams rasti kritinius sprendimus profesinei veiklai vystyti.

Organizatoriai – Pedagogas.lt komanda.

Konferencijos turinį prižiūri ir akredituoja Panevėžio r. švietimo centras.

Registracija į konferenciją „Kita patirtis 2018“ ir daugiau informacijos – https://bit.ly/2JjKfng.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.