Profesinio meistriškumo konkursas

Vilniaus statybininkų rengimo centro komanda dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse, kuris vyko parodoje „RESTA 2018“.

„Gipso kartono plokštes galima naudoti ne tik sienoms ar luboms dengti. Šiųmečiam konkursui sukūrėme neįprastą užduotį – iš „Knauf“ medžiagų pastatyti suoliuką“, – šalies profesinio mokymo įstaigų mokinių meistriškumo konkurso pradžioje sakė „Knauf“ atstovas. Jo nuomone, tokia užduotis bus įdomesnė ne tik konkurso dalyviams, bet ir parodos lankytojams. „Per dvi konkurso dienas 11 komandų sukurs vienuolika suoliukų ir trečios „Litexpo“ salės galeriją, kurioje dabar vyksta konstravimo darbai. Paversime šią erdvę tikru poilsio parku, o parodos lankytojai ja galės naudotis dar dvi dienas“, – aiškino užduoties kūrėjai. Teisėjai nurodė mokinius atlydėjusiems mokytojams darbą stebėti iš tolo ir pažadėjo akylai žiūrėti, kad konstrukcijoje būtų naudojamos tik „Knauf“ medžiagos.

 

Užduoties brėžinį konkurso dalyviai galėjo studijuoti iš anksto dar savo mokyklų dirbtuvėse, taip pat turėjo technologinį konstrukcijos pavyzdį – kad visiems būtų aišku, kur ir ką jungti. Vilniaus statybininkų rengimo centro komanda – Simas Junevičius ir Deimantas Minkevičius – dirbo tvarkingai, švariai, pasitikėjo savo jėgomis. Konkurse jie užėmė 4 vietą.

 

Vilniaus statybininkų rengimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.