Pratęsiamas Švedijos ambasados idėjų konkursas!

Pratęsiame naujienlaiškio „Aš manau“ ir Švedijos ambasados Vilniuje skelbiamą konkursą mokiniams ir jų mokytojams „Tavo klasės idėja, kaip paskatinti jaunimą dalyvauti rinkimuose“ iki sausio 31 dienos.

 

Primename, kad klases ir jų mokytojus kviečiame diskutuoti ir aprašyti savo idėjas, pridėti fotografijų iš diskusijos ir atsiųsti mums. Kviečiame dalyvauti 9–12 klasių mokinius ir jų pedagogus. Prašytume klasės pedagogus el. paštu aktualiju.pamoka@gmail.com atsiųsti sugalvotų idėjų aprašą (iki 1000 žodžių). Konkurso nugalėtoją išrinks komisija, sudaryta iš Švedijos ambasados Vilniuje atstovų ir naujienlaiškio „Aš manau!“ leidėjų.

Pagrindinis konkurso prizas – vienos klasės mokinių ir jų mokytojo apsilankymas Švedijos ambasadoje Vilniuje, susitikimas su Švedijos ambasadore Lietuvoje Inger Buxton, dalyvavimas Švedijos kartu su partneriais organizuojamoje diskusijoje apie demokratiją #DemocracyTalk, pietūs ir bendravimas. Ambasada padengs visas kelionės išlaidas. Susitikimas ir kelionė bus suplanuota, kai bus saugu susitikti gyvai. Visos konkurse dalyvaujančios klasės sulauks knygų ir kitų suvenyrų iš Švedijos ambasados.

 

„Aš manau“ organizacinė komanda

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.