Pradinukų informatikos olimpiada

Vilma Kačiušė
,
Tauragės „Šaltinio“ prog-jos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jau keletą metų (nuo 2019 m.) progimnazijos pradinio ugdymo mokytojų komanda kuria užduotis, išbando jas su savo mokiniais, sėkmingai organizuoja rajonines informacinių technologijų olimpiadas 1–4 klasių mokiniams.

 

Birželio 9 d. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko jau tradicine tampanti rajoninė pradinių klasių mokinių informatikos olimpiada. Joje dalyvavo Martyno Mažvydo, Tarailių, „Aušros“, „Šaltinio” progimnazijų informacinių technologijų mylėtojai.

 

Olimpiados dalyviai išbandė savo jėgas, rinko individualius taškus programuodami edukacinius robotukus „Blue-Bot“, „SchratchJr“ programavimo rungtyse, atliko programavimo užduotis keliaudami vektoriais horizontalioje plokštumoje be kompiuterio. Visi dalyviai buvo apdovanoti Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos padėkos raštais ir mokyklos 3D spausdintuvu atspausdintais suvenyrais. Olimpiados nugalėtojai – Tauragės PMMC padėkomis.

 

Džiaugiamės kūrybingais, smalsiais mokiniais, besidominčiais informacinėmis technologijomis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.