Pradinių klasių bendruomenės EKOeglutė

Danguolė Tumėnienė
,
Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė

Prasmingus darbus tęsia Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos bendruomenė. Visą mėnesį progimnazijoje vyko projektas „Pradinių klasių bendruomenės EKOeglutė“. Mokiniai noriai įsitraukė į veiklas. Buvo atvertos kūrybinių dirbtuvėlių durys ne tik klasėse, bet ir mokinių šeimose.

 

Pačių kurtais žaisliukais iš antrinių medžiagų pradinukai puošė pirmąją savo EKOeglutę mokykloje. Ypač smalsu buvo pirmokams. Jiems viskas nauja mokykloje, o dar eglutė ne tokia kaip įprastai matoma – pačių rankomis puošiama. Projekto rezultatai pranoko lūkesčius. Kiekvieną dieną eglutė tapo vis puošnesnė, keitė savo rūbą, o mokiniai smalsiai rinkosi pažiūrėti, kokie gi naujai sukurti žaisliukai atkeliavo. Erdvė prie EKOeglutės tapo pradinių klasių mokinių traukos centru ne tik pajudėti, pažaisti, bet ir padiskutuoti apie medžiagas, iš kurių pagaminti žaisliukai. Mes, mokytojai, džiaugiamės, kad taip prasidėjo ir mokinių mokymasis iš draugų ir savo patirties.

Jau ir pradinukai pastebėjo, kad aplink mus viskas greitai keičiasi. Taip ir  kalėdinės atostogos gerokai anksčiau atskubėjo, tad kai kurie mokinių sukurti žaisliukai liko gulėti klasėse… Na, kad neliūdėtų klasėse likę iškeliavusių atostogauti mokinių sukurti žaisliukai, ketvirtokų mokytojos Rita, Irena, Gabrielė, Vida ir Daina ėmėsi kilnios misijos baigti puošti EKOeglutę. Tai byloja ir mūsų vaizdo įrašas.

Dar kartą įsitikinome, kokia mūsų stipri ir draugiška pradinių klasių mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendruomenė.

Gera kurti ir laukti švenčių drauge.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.