Pradėjome vykdyti „Erasmus+“ programos projektą

Mokslo metams įsibėgėjus Tauragės Tarailių progimnazija įsitraukė į programos „Erasmus+“ projekto „Be Bold as the Digital World“ veiklas. Mokiniai kūrė projekto logotipus, balsavo „Facebook“ socialiniame tinkle.

Lapkričio 4–8 d. trys mokytojos vykome su vizitu į Lenkiją, Valčo miestą, dalyvauti projekto mokymų veikloje „Cyber Safety and the Right Attitudes Towards ICT“. Čia susitikome su projekto partneriais iš Lenkijos, Turkijos ir Rumunijos.

 

Priėmimas prasidėjo mokyklos mokinių menine programa, susitikome su miesto meru ir lankėmės teisme, kuriame vyko paskaita „Court trial – against cyber violence“ bei simuliacinis mokinių vedamas teismo posėdis.

Kitą dieną lankėmės anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokose, išklausėme paskaitą „Cyber safety“, miesto kultūros centre pristatėme savo šalį, miestą ir mokyklą, aptarėme projekto detales.

Paskaitoje „Ict usage in lessons and modern ways of assessment“ buvo pristatytos mobiliosios programėlės ir jų panaudojimas pamokose.

 

Pagilinome anglų kalbos žinias, susipažinome su naujomis mobiliosiomis programėlėmis, daug sužinojome apie kibernetinį saugumą, modernius vertinimo būdus. Tuo esame labai patenkintos.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, programos „Erasmus+“ lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis straipsnis atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Margarita Bartkienė

Anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė

Edita Kazlauskienė

IT mokytoja

Gražina Augaitienė

Geografijos mokytoja

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.