Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijų sistemos konferencija

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius, įgyvendindamas Baltijos–Amerikos laisvės fondo Dialogo programos veiklas, 2023 m. balandžio 26 d. organizuoja  II TARPTAUTINĘ POZITYVAUS ELGESIO PALAIKYMO IR INTERVENCIJŲ SISTEMOS KONFERENCIJĄ, kurią kviečiame stebėti nuotoliniu būdu.

Pagrindinis konferencijos pranešėjas – dr. Terrance M. Scott (Jungtinės Amerikos Valstijos), Mokyklų mokymo ir elgesio tyrimų centro direktorius, Luisvilio universiteto profesorius, mokslininkas, kurio mokslinė veikla ne kartą įvertinta įvairiais apdovanojimais, tarp jų ir Nacionalinės lyderystės ordinu. Daugelio dr. T. M. Scott mokslinių tyrimų objektas – mokytojų elgesys mokykloje ir jo įtaka mokinių pasiekimams.

 

Konferencijos pradžia – 9.30 val., numatoma pabaiga – 13.30 val.

Ši programa įgyvendinama gavus Baltijos–Amerikos laisvės fondo (BAFF) finansavimą. Daugiau informacijos apie BAFF stipendijas ir lektorių paramą – www.balticamericanfreedomfoundation.org.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.