Pirmokų krikštynos

Rita Norkutė, Aida Šliažienė
,
Lieporių g-jos mokytojos 

Prabėgus keletui dienų nuo mokslo metų pradžios, Lieporių gimnazijos antrokai, laikydamiesi tradicijų, surengė pirmokams labai svarbią šventę – krikštynas, kuriose gimnazijos naujokai buvo ne tik „pakrikštyti“, bet ir tapo tikrais lieporiečiais. Krikštynų dienos šūkis „Pralaimėtojai skundžiasi, o čempionai treniruojasi“ kvietė visus kartu sportuoti, kad visus metus gimnazijoje išliktų veiklūs, sportiški ir aktyvūs. Pavyzdį pirmokams parodė jų auklėtojai, grakščiai sukdami lankus. Pirmokai, vadovaujami vyresnių gimnazistų, atliko mankštą, šoko, teko sakyti ir priesaiką, kurioje pažadėjo saugoti ir mylėti savo klasės auklėtoją, į pamokas visada ateiti su šypsena, nenuversti gimnazijos pertraukų metu, mokėsi giedoti gimnazijos himną. Visus pasveikino direktorė Sigita Malinauskienė ir palinkėjo pirmokams kuo greičiau įsilieti į bendruomenę ir susirasti naujų draugų.

 

 

Vėliau pirmokai gimnazistai su savo auklėtojais ir mokytojais išvyko į Salduvės parką, kuriame jų laukė įvairūs išbandymai. Po komandų prisistatymo teko atlikti sportines užduotis, kurios reikalavo ne tik fizinių įgūdžių, bet ir išmonės, kantrybės, susitelkimo bei apsukrumo. Įveikus visas kliūtis, iškylautojų laukė prizai bei gamtoje ruošti pietūs ir šilta arbata, o patys aktyviausi buvo apdovanoti vardiniais gimnazijos marškinėliais. Gimnazistai, tapę visateisiais bendruomenės nariais, grįžo namo, į Lieporių gimnaziją, kurioje jų laukia daug smagių patirčių ir išbandymų. Visiems naujokams linkime gero, lengvo ir jaunatviškai nerūpestingo laiko Lieporių gimnazijoje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.