Piešinių konkursas „Aš – mažasis olimpietis“

Danguolė Tumėnienė
,
Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė, piešinių konkurso koordinatorė

Kai noras ir tikslas – stiprūs, tada nei nuotolinis ugdymas, nei karantinas netampa trikdžiu idėjų įgyvendinimui. Balandžio 20 – gegužės 20 d. Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija surengė respublikinį 1–4 pradinių klasių mokinių piešinių konkursą „Aš – mažasis olimpietis“.

 

Tai jau penktasis piešinių konkursas, kurio tikslas, pasitelkiant įvairias piešimo technikas, perteikti nuomonę apie mėgiamiausią Olimpinių žaidynių sporto šaką, fizinio aktyvumo svarbą, vaikų kūrybingumą, bendrąsias kompetencijas.

 

Konkursas pirmą kartą suorganizuotas ir įvykdytas nuotoliniu būdu. Tokia permaina – praskaidrino ir netikėtomis spalvomis nuspalvino pasikeitusią pradinių klasių mokinių veiklą. Smagu, kad renginys dar stipriau sujungė mokyklas ir šeimas. Tai tarsi stipri bendradarbiavimo grandinė: mokytojai konsultavo mokinius, mokiniai namuose piešė, tėveliai fotografavo ir siuntė mokytojams. Rezultatai pranoko lūkesčius. Džiaugiamės dalyvių aktyvumu. Sulaukėme net 273 piešinių iš 24 Lietuvos mokyklų. Vertinimo komisija atrinko 17 laureatų keturiose pradinių klasių mokinių amžiaus grupėse.

 

Piešiniuose mokiniams pavyko kūrybiškai išreikšti save, kaip mažąjį olimpietį, kuris auga ne tik parodydamas, bet ir gilindamas žinias ir supratimą apie Olimpines sporto šakas ir aktyvųjį fizinį ugdymą. Konkurso laureatai ir dalyviai apdovanoti diplomais ir padėkomis, kuriuos puošia laimėtojų piešiniai.

 

Dėkojame visiems konkurso dalyviams – mokiniams, tėveliams, mokytojams ir laukiame sugrįžtant, kartu su draugais, ateinančiais mokslo metais.

 

Kviečiame susipažinti su laimėtojų piešiniais čia.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.