Penktasis tarptautinio „Erasmus+“ projekto partnerių susitikimas Briuselyje

Irena Daubarienė
,
Telšių l.-d. „Berželis“ direktorė

Jau antrus metus Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė įgyvendina tarptautinį „Erasmus+“ programos projektą „Žingsniuojame į atsinaujinantį požiūrį“, kurio esmė – ugdyti teisingą ir darnų vaikų požiūrį į ekologiją, žemės išteklių naudojimą, šiukšlių rūšiavimą, dalytis gerąja patirtimi su projekto partneriais katalonais, lenkais, rumunais.

 

Sausį Briuselyje vyko jau penktasis partnerių susitikimas – buvo aptartos vykdomos veiklos ir numatomi planai. Jame Lietuvai atstovavo Telšių l.-d. „Berželis“, o įstaigai – aš, direktorė Irena Daubarienė, ir projekto koordinatorė Danutė Raudienė. Tarptautinė partnerių komanda apsilankė Europos parlamente, kuriame ypač svetingai mus priėmė po jį lydėjusi čia dirbanti lietuvė Ringailė Razauskienė.

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ atstovės su partneriais pasidalijo specialia dovana – projekto „Žingsniuojame į atsinaujinantį požiūrį“ 2018 m. kalendoriumi, kuriame pristatomi visi jau įvykę tarptautiniai partnerių susitikimai bei įgyvendinant projektą vykdytos veiklos, sukurti darbeliai, ugdymo priemonės.

Aplankę partnerius jų šalyse, projekto baigiamąjį susitikimą suplanavome Lietuvoje, Telšiuose, lopšelyje-darželyje „Berželis“. Jis vyks Žemaitijos sostinės šventės savaitę, birželio 4–9 d.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.