„Pearson Baltics“ padeda anglų kalbos pedagogams perkelti ugdymą į virtualią erdvę

Marija Akelan-Filonovė
,
Anglų kalbos dėstytoja, tarptautinė anglų kalbos pedagogų trenerė

Šiuo, daugeliui iš mūsų sudėtingu laikotarpiu, „Pearson Baltics“ švietimo profesionalų komanda pasiruošusi padėti Lietuvos anglų kalbos pedagogams perkelti mokymus į virtualią erdvę. Lietuvos pradinio, vidurinio bei aukštojo ugdymo pakopų pedagogams suteikiama galimybė 60 dienų nemokamai prisijungti ir naudotis „Pearson“ nuotolinio mokymo(si) platformomis:

ePanel – tai interneto programėlė, suteikianti pedagogams prieiga prie skaitmeninių „Pearson“ kursų komponentų ir papildomos mokymo(si) medžiagos. Prisijungę prie platformos, mokytojai gali naudotis mokinio, pratybų, mokytojo knygomis skaitmeniniu pavidalu bei rasti visą kursų vaizdo ir garso medžiagą, tinkamą naudoti planšetėje, išmaniajame telefone arba kompiuteryje.

https://www.pearson.eu/cee/lithuania/english-language-teaching/teacher-resources/epanel/

 

MyEnglishLab – interaktyvių garso ir vaizdo užduočių portalas, skirtas pedagogams ir besimokantiesiems, leidžiantis prisijungti bei atlikti užduotis pasirinktu laiku ir būdu. Ypač vertinga pagalba mokymo(si) proceso dalyviams yra automatinė atliktų užduočių patikra, rezultatų analizė, dalyvių tarpusavio susirašinėjimo galimybė. Šios funkcijos ne tik užtikrina grįžtamąjį ryšį, bet ir padeda aktyviai lavinti besimokančiųjų autonomiškumo įgūdžius.

https://www.pearson.com/english/myenglishlab.html

 

Pearson English Portal – tai nuotolinio mokymo(si) aplinka, kuri skatina besimokančiųjų įsitraukimą, sustiprina mokymo ir mokymosi procesą ir pagerina pasiekimų rezultatus.

https://www.pearson.com/english/portal.html

Tarptautiniai „Pearson“ švietimo ekspertai Baltijos šalių pedagogams taip pat ruošia ir nuotolinius metodinius mokymus. Jų metu bus suteiktos išsamios instrukcijos ir patarimai, padėsiantys susidoroti su netikėtai užklupusiais mokymo(si) iš namų iššūkiais.

 

Plačiau apie suteikiamą pagalbą nuotolinio mokymo proceso organizavimui skaitykite čia: https://www.pearson.eu/cee/lithuania/distanceteaching/

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Irena Navickienė

    Puikios programos.Nepraleiskite tokios geros progos tobulėjimui!