Pažįstame Lietuvos istoriją, įgyvendindami tarptautinį „Erasmus+“ projektą

Sausio 26 d. Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos 4 klasių gabieji mokiniai pakvietė draugus iš Turkijos ir Graikijos, turėdami tikslą – prasmingai, įdomiai ir patraukliai, naudojant informacines komunikacines technologijas, supažindinti juos su Laisvės gynėjų diena – Sausio 13-ąja. Šiai idėjai įgyvendinti pasikvietėme „Trys kubai“ komandos atstovą, mokytoją Paulių Jagminą. Jis padėjo mūsų mokyklos, Graikijos ir Turkijos šalių mokiniams, naudojant „Minecraft“ programėlę, pažinti Sausio 13-ąją vykusius įvykius: mokiniai tapo virtualiais šios įsimintinos ir istorinės dienos dalyviais, atsakingai vykdė anglų kalba pateiktas užduotis, padėjo kovotojams, komandose kūrė simbolį Lietuvai ir jį apibūdino.

 

 

Šio žaidimo metu visi tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ dalyvaujančių šalių iš Lietuvos, Turkijos ir Graikijos mokiniai ne tik gilino skaitmeninę kompetenciją, anglų kalbos žinias, bet ir patyrė daug įspūdžių, suprato tikrąją žodžio LAISVĖ prasmę ir LAISVĖS svarbą kiekvienai šaliai, tautai, kiekvienam žmogui.

 

Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.